Допомога МНС

  • Допомога МНС

З початком військової агресії Росії на бойове чергування заступили, включно із ЗСУ та теробороною, і підрозділ МНС України. Інтенсивність їхньої роботи, порівняно з мирним життям, збільшилася у 20-30 разів. 24/7 вони гасять пожежі, розбирають завали, ліквідують безліч пошкоджень життєво важливої інфраструктури. Відбувається активне доукомплектування підрозділів спеціалістами, формуються нові. Через це виник критичний дефіцит як у спеціальному захисному обмундируванні, так і в спеціальному рятувальному інструменті та розхідниках до них.

Особливо критична ситуація утворилася по пожежних рукавах d51, d77. Це основні рукави, які наші героїчні вогнеборці використовують під час гасіння пожеж у найгарячіших місцях. Витрати їхні зараз удесятеро більші, ніж за мирного життя. Становище погіршується ще й через те, що єдине підприємство, яке їх виробляло, знаходиться в Маріуполі і, швидше за все, знищено. Постачання не здійснюються з початком війни. За 43 дні війни використані ВСІ запаси, які були на складах спецмагазинів в Україні. У МНС може скластися критична ситуація щодо їхньої повноцінної готовності гасити пожежі.

Завдання нашого проєкту - знайти необхідне обладнання, засоби для його закупівлі та транспортування одразу до лінійних підрозділів МНС, що безпосередньо беруть участь у ліквідації вогнищ катастроф.

Що зроблено:

  • Встановлено прямий контакт із керівництвом МНС Харкова та Харківської області, а також практично з усіма районними підрозділами.
  • Зібрано та затверджено список критичного обладнання.
  • Знайдено 88 одиниць пожежних рукавів з діаметром 51 та 5 рукавів з діаметром 77.
  • Знайдено фінансування в розмірі 120 000 грн (у місті Харкові).

Яка допомога потрібна?

  • Фінансування проєкту. Загальна потреба підрозділів МНС - більше 1 000 000 доларів.
  • Пошук за кордоном цього обладнання та витратного матеріалу, який можуть передати як гуманітарну допомогу.
УСІ ПРОЄКТИ