Нагорода дочекалась свого героя!

  • Нагорода дочекалась свого героя!
26/04/2023

Нагорода дочекалась свого героя!

Або в нашому випадку ліпше сказати героїні Марини - ротарійської медикині.

Марина Борисівна - це членкиня сателітного клубу Rotary Satellite Club Kharkiv "New Level Universe" і волонтерка Ротарі ХАБу. На її тендітних плечах тримається вся робота медичного відділу нашого гуманітарного штабу. Без перебільшення вона відважна, мужня та не боїться відповідальності.

Коли на ХАБ приїжджають палети з медичною допомогою, нашим завданням є ПЕРЕЧИТАТИ ВСІ ІНСТРУКЦІЇ та РОЗФАСУВАТИ ліки ПО ГРУПАХ. За ці 427 днів війни, мабуть всі ротарійці стали трошки фармацевтами. Та все ж таки не абсолютами. А шансу на помилку не маємо. Тому додаткового контролю від професіонала вимагаємо.

І на нашу думку, саме Марина зробила декілька унікальних речей для вітчизняної практики благодійної медицини. Йдеться про організацію:

- єдиного простору, компактного "медичного куточку" (нагадаємо, що загальна площа ХАБу - 2500 м²)
- технології швидкого розподілу ліків по групах
- механізму коректного та своєчасного надання звітів донорам
- навчання інших волонтерів задля формування власної "бригади фармацевтів"

Завдяки Марині, наш медичний відділ працює як єдина система для лікування та порятунку українських військових. Те, що нині рівень летальності в ЗСУ значно нижчий за показниками, ніж під час бойових дій, скажімо, в Іраку чи Афганістані - це також заслуга цієї харків'янки!

Отже, за врятовані життя, патріотизм, самовіддане служіння, бійці спец.підрозділу "СМУРФИ" передали пані Марині медаль. Церемонію вручення виконав Володимир - керівник відділу допомоги військовим Ротарі ХАБу.

Вітаємо! Сил, здоров'я та перемоги всім нам бажаємо!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024