Командна робота.

  • Командна робота.
31/03/2022

Командна робота.

"Командна робота" – здатність працювати разом у напрямі загального бачення. Здатність спрямовувати індивідуальні досягнення до організаційних цілей. Це — паливо, яке дозволяє звичайним людям досягати незвичайних результатів. – Andrew Carnegie

Сьогодні у всіх проектах нашого Rotary Club Kharkiv "New Level" задіяно 90% членів клубу.
Наша діяльність є 8 різних проектів.

9 спеціальних комітетів, які були створені під час війни та повністю закрили всі функції у нашій системі надання гуманітарної допомоги місту Харкову.
Управлінське ядро 23 особи (ротарійці нашого клубу), активно задіяних у бізнес-процесах понад 100 осіб, кількість контрагетів партнерів (це тільки волонтерські команди та організації) кому роздаємо допомогу понад 300, кількість охоплених гуманітарною допомогою людей до 50 000 грн.

А тепер докладніше

Звіт про подвиги 30 березня

Від серця до серця! Відомий в Україні спортсмен на прізвисько "Бегущая Борода" зателефонував і запропонував забрати 5 палет "Мівіни". Поділився гуманітарною допомогою з нашим ХАБОМ! Дякуємо тобі, друже!

Енергія добра ударною хвилею розлітається по Україні та Харкову. Нашому Сергію Сидорову знайомий скинув на картку 1990 грн., на потреби харків'ян. І таких донорів багато. Вони нам дуже допомагають

Завезли 30 000 грн на виробництво берців.
Люди, ви неймовірні

ХАБ

Отримали великий гуманітарний вантаж із Голландії. Це один із найтепліших гуманітарних вантажів. У кожній деталі, у кожному написі "For Ukraine" відчувалося співпереживання! А малюнки від дітей особливо цінні, ми дбайливо їх збережемо! Окреме спасибі за інвалідні візки! Від щирого серця дякуємо
https://www.facebook.com/ABMBua/

Адвокатське бюро Миколи Бляшина
@hulp_voor_oekraine

Fred van Kolck, WoodWizardz U.A
@torhovska

CGK Eemdijk https://www.facebook.com/Cgkeemdijk/

До 30 березня прийняли 378 тонн гуманітарної допомоги на ХАБі
Додався новий співробітник, який актуалізуватиме 2 списки контрагентів. Вести звіт у Excel-таблицях. І робити фото звіти для контенту з прийому та відвантаження гуманітарної допомоги на наш сайт.
Курицю роздали під "0", всі задоволені, ситі та вдячні ТМ "Наша Ряба". Чергові 15 тонн нагодують ще 7500 + харків'ян. І так кожен із 36 днів роботи нашого гуманітарного Хаба.
Проект із засклення успішно працює! Ми допомогли 17 міській лікарні. Загальна сума матеріалів необхідних для цього та роботи, яка була надана, дорівнює 103 500 грн (за розцінками мирного часу). Ми це зробили за рахунок своїх та донорських коштів.

Наша команда допомоги Взяли в роботу одразу три Харківські пологові будинки. По черзі закриємо вибиті вікна. Обов'язково розповімо про це.

Наш президент Генадій Іванов, активно взаємодіє з district 2232. Сьогодні завдяки його активній роботі на наш рахунок надійшли 80 000 грн. Це часткове відшкодування транспортних витрат на три фури, які привезли гуманітарний вантаж на ХАБ.

250 000 грн виділено district 2232 на закупівлю круп, макаронів. Шукаємо постачальників і подаємо рахунки на оплату.
Дякую сім'ї Іванових Гені та Ірі, за їх системну роботу. За присутність на кожному засіданні у дистрикті. За активну ротаріанську позицію!
Сергій Бабокало.

Знайомтесь, це ще один наш одноклубник, включений у роботу нашого клубу! Сергій знайшов контакт ротаріанця зі Словаччини. Познайомився з ним, розповів про наші проекти. Зацікавив проект "Чиста вода". Дітям готові нам подарувати круті системи очищення води. Ведемо переговори!

‍ Так само Сергій Бабокало шукав пожежні рукави. Зробити це було не просто, адже єдине виробництво в Україні було у Маріуполі. Через тиждень - знайшов! Це перемога! Пожежні рукави, витратний матеріал якого гостро потребують пожежні частини! Для закупівлі 55 шт виставили рахунок на 70 000 грн.

Перші партнери вже відгукнулися. РК Черкаси Інтернешнл та ротаріанка Марина Гур'янова готові допомогти з оплатою.
Всередині клубу, кожен робить що може. Ксенія Спіридонова проведе 2 квітня онлайн стриму з питань лікування складних стоматолічних захворювань , всі зібрані гроші так само підуть на закупівлю продуктів на наш гуманітарний ХАБ.

Проект співпраці з ПРООН під керівництвом Ірини Палініної та взаємодії з нашим одноклубником Едуардом Карпенком, Артемом Захаровим
"Сьогодні сформовано перший пул рахунків на постачання продуктів та предметів гігієни для забезпечення біженців у Харківській, Донецькій та Луганській областях. Ці рахунки надіслано донорам для оплати". Саме під наш ХАБ очікується постачання:
14000 банок тушонки
9000 банок Згущене молоко
10 тонн Макарони
Засоби особистої гігієни на дуже велику суму.

Євген Чумак активно приступив до створення сайту нашого клубу та всіх проектів, які ми запустили під час війни. Женя вже купив домен. На даний момент основну інформацію зібрано. Працюємо над наповненням. Скоро похвалимося)

Олександр Ніколаєв закінчив сайт по Берцях!!! При взаємодії надійного партнера "Я І МОЯ ШКОЛА" у нас вийшла бомба-ракета! Кожен бажаючий може замовити собі берці та купити берці для захисників ЗСУ. Хлопці, ми бачили ці берці, вони огищщще!
https://www.berci.in.ua/

І наш особистий рекорд: 18 людей на онлайн-засіданні! З різних міст та навіть країн! Кожен знайшов час, щоб побачитися і спільно попрацювати. На крок ближчий до перемоги! Все буде Україна!

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024