Вдячні, вільні, мирні!

  • Вдячні, вільні, мирні!
19/09/2022

Вдячні, вільні, мирні!

Жителі села Богодарівка, Куп'янського району, яке було звільнено минулого тижня під час контрнаступу ЗСУ!

У волонтерській базі Ротарі ХАБу зареєстровано 618 людей. Чоловіків, жінок, різного віку, професії, місця народження та проживання, тобто рідного, населеного пункту, вулиці тощо. Це віддані харків'яни, які добровільно 7 місяців поспіль доставляють із ХАБу до нужденних десятки кілограмів продуктів.

Хтось допомагає в межах свого мікрорайону. Хтось - виїжджає до незнайомих околиць. А хтось ВСТИГАЄ І ТУТ, І ТАМ.

Благодійник із посвідченням №60 - Олексій Миронов - виріс у селищі Богодарівка, але через окупацію, втратив зв'язок із односельчанами. 200+ днів він волонтерив там, де ДОЗВОЛИЛИ ЗСУ, але не втрачав надію невдовзі ДОПОМОГТИ РІДНОМУ СЕЛУ.

Тому коли над Богодарівкою було офіційно піднято УКРАЇНСЬКИЙ ПРАПОР, Олексій отримав від Ротарі СПЕЦІАЛЬНУ ПАРТІЮ гуманітарпакетів, які того ж дня доставив до населеного пункту. Від тушонки до круп, від олії до макаронів, від томатної пасти до солі - стратегічні, українські продукти для українців!

Вірте в ЗСУ! Вірте в перемогу! Вірте, що ОБОВ'ЯЗКОВО ПОБАЧИМОСЬ ЗНОВУ!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022