Вікна повертаємо, наслідки "прильотів" прибираємо!

  • Вікна повертаємо, наслідки
14/09/2022

Вікна повертаємо, наслідки "прильотів" прибираємо!

російські окупанти ЗРУЙНУВАЛИ на території Харкова 21 школу, 210 шкіл отримали пошкодження.

Це призвело до того, що вже 2 тижні в режимі ОНЛАЙН працюють 579 ЗАКЛАДІВ загальної СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ.

І поки діти та вчителі "на удальонке", волонтери добровільного руху Добробат, доглядають храми науки аби їм було не самотньо та не зимно найближчі 5-6 місяців.

Президент Н'ю Левел Павло Філіппенко, який за сумісництвом є очільником Харківського батальону Добробат, 2+ місяці стабільно тримає шефство над постраждалими від російських "Ураганів" і "Іскандерів" будівлями.

Добробатівці (Добробат), в рамках Меморандуму про співпрацю "#Харківська_Армія_Відбудови" спільно з Відбудуємо Харків, Rotary Club Kharkiv "New Level" щодня проводять розчищувально-відновлювальні роботи. І ось в одній із постраждалих шкіл також ЗАКРИЛИ РОЗБИТІ ВІКНА орієнтовано-стружковими ПЛИТАМИ.

За небайдужість та активну участь, всі волонтери отримали продуктовий набір від ХАБу Ротарі.

Дякуємо харків'янам і харків'янкам, які вже з нами та ЗАПРОШУЄМО РЕШТУ МІСТЯН долучитися до нас! Переходьте за посиланням і РЕЄСТРУЙТЕСЬ: https://bit.ly/armiya-vidbudovy

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions #Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

 
Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022