Від львів'ян приїхав корм! Буде Мурчику прикорм!

  • Від львів'ян приїхав корм! Буде Мурчику прикорм!
15/09/2022

Від львів'ян приїхав корм! Буде Мурчику прикорм!

"Львів - відкритий для світу!" - так звучить гасло міста. А тому цілком передбачувано, що Ротарі Клуб Львів Rotary Club Lviv буде чинити так само.

Під час дружньої зустрічі з поважними членами львівського Ротарі - Геннадієм Кройчуком, Борисом Боднаром і Ігорем Савчикевичем, ми актуалізували потреби ХАБу та домовились про гуманітарвантаж.

І безцінно, що львів'яни допомогли не тільки людям, а й про тварин Харкова не забули. Поліна Колодочко лідерка Rotaract club "Kharkiv Shpak" молодіжної ініціативної групи, які контролюють "pet-friendly" проекти, ДЯКУЄ Геннадію, Борису та Ігору за КОРМ ДЛЯ КОТИКІВ.

Слово "Ротаракт" утворилось від англійського Rotaract (Rotary+Action) і перекладається як "діяти по ротарійськи". Тому ми цілком довіряємо Поліні планування, контроль, видачу та звітність цієї волонтерської АКЦІЇ. Її досвід благодіяння в суміжних проектах, дозволить швидко СФОРМУВАТИ КОМАНДУ та ефективно ЗОСЕРЕДИТИ УВАГУ на місцевих ПУХНАСТИКАХ.

Дякуємо вам, Rotary Club Lviv, за чуйність!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022