У суботу кипіла робота - нам набридли руські прильоти!

  • У суботу кипіла робота - нам набридли руські прильоти!
18/09/2022

У суботу кипіла робота - нам набридли руські прильоти!

Настільки БРИДКО та ГІРКО від кількості ЗРУЙНОВАНИХ на 50% або знищених на всі 100% шкіл, садочків, житлових будинків, лікарень і іншої критичної інфраструктури... Настільки, що ІНІЦІЮЄМО ПОНАДНОРМОВУ ВІДНОВЛЮВАЛЬНУ РОБОТУ.

Волонтерський рух Добробат на чолі зі своїм керівником у Харкові - президентом клубу Н'ю Левел Павлом Філіппенко, а також волонтерами Ротарі ХАБу, у СУБОТУ 17.09.2022 ПРИЙШЛИ ДО ШКОЛИ аби допомогти РОЗЧИСТИТИ КЛАСИ від небезпечного сміття: залишків ракет, розбитих вікон, шматків бетону, підвісних стель, перекошених дверей тощо.

Початок покладено, але поки тривають роботи, заклад продовжує стояти "без вікон-без дверей-без стін-без стель". Відповідно є пряма загроза появи мародерів. Ми не стали випробовувати долю, тому подбали про безпеку бібліотечного фонду.

‼️Наголосимо, що відбудова шкіл - це не одноразова акція‼️. У нас десятки підшефних об'єктів по місту та області. Тому нам дуже ПОТРІБНА УЧАСТЬ КОЖНОГО.

Зараз у Харкові знаходиться мінімум 100 000 працездатних осіб. Наша мета - окремо звертатись ДО МЕШКАНЦІВ АДМІНІСТРАТИВНИХ РАЙОНІВ, щоб охопити всі 9 та залучити до відновлення!

Переходьте за посиланням і РЕЄСТРУЙТЕСЬ: https://bit.ly/armiya-vidbudovy

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022