Смачно жити - не заборониш!

  • Смачно жити - не заборониш!
16/09/2022

Смачно жити - не заборониш!

Та й навіщо, коли є Паб - Контрабас і домовленість про ПОСТІЙНІ ОБІДИ для ротарійських ВОЛОНТЕРІВ?

Від закладу, 5 разів на тиждень ХАБ отримує комплексні обіди. Це такі ж само залізобетонні харків'яни як і ми з вами. Після 24 лютого, приготування їжі, підтримка економіки та збереження робочих місць набули нового сенсу для контрабасівців. І заради своїх, вони відкрили двері ще ширше.

Ми уклали угоду про співпрацю, тому що благодійникам протипоказано пропускати основні прийоми їжі. Будучи "заклопотаними" дорослими, продовжуємо дотримуватися тричастинної системи харчування: супчик або борщик, гарнір і обов'язково узвар.

Щоби не бути багатослівними, Наталя Іващенко побувала на місці подій. Сьогодні ми їли - гороховий суп, фарширований перець, грінки та узваррр.

Дякуємо, Паб - Контрабас, що не дозволяєте піддатися впливу волонтерського ритму та слідкуєте за системністю обідів дійсно домашньою їжею.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Я і три моїх дитини!
28/01/2023
Маєте вільну хвилину? Допоможіть цивільній людині!
27/01/2023
Свята людина, мама нашого Сергія!
27/01/2023