Шкарпетки, в військовому шпиталі, потрібні як таблетки.

  • Шкарпетки, в військовому шпиталі, потрібні як таблетки.
19/09/2022

Шкарпетки, в військовому шпиталі, потрібні як таблетки.

Болісно визнавати, але українські воїни отримують бойові поранення на фронті. В особливо важких випадках, бійців транспортують у шпиталі.

Одяг, у якому поступають поранені солдати, обережно розрізається з метою запобігання виникнення нових ран. На перший час, лікарня забезпечує хірургічними сорочками. Але для людяної реабілітації, нашим хлопцям потрібні РЕЧІ З НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ.

Зоя Каліна - небайдужа харків'янка, подруга ХАБу Ротарі (Rotary Club Kharkiv "New Level", Rotary Club Kharkov Mriya, Rotary club Kharkiv, Харьковский Ротари Клуб "Харьков-Сити"), ПОСТІЙНО БЕРЕ УЧАСТЬ у волонтерській діяльності. Власними силами, вона збирає одяг, який через наших представників потрапляє до військових лікарень.

Минулого тижня, Зоя ПЕРЕДАЛА НОВІ ШКАРПЕТКИ та спідню білизну для поранених бійців ЗСУ. Кошти, на які вдалось придбати ДЕСЯТКИ ПАР особистого одягу, було зібрано під час Марафону ПІДТРИМКИ, в якому брали участь жінки України та нашого рідного Харкова.

Дякуємо Зої за довіру та її добре серце! Разом ми сприяємо одужанню козаків із бригад ЗСУ, полків ССО, частин Нацгвардії, підрозділів СБУ, Нацполіціі, ДПСУ та інших поранених! Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022