Ще один військовий був нами нагодований!

  • Ще один військовий був нами нагодований!
17/09/2022

Ще один військовий був нами нагодований!

Кількість солдат ЗСУ, якими опікується Ротарі ХАБ, не обмежується одним батальоном і не характеризується лише Харківським регіоном. Щодня українські воїни здійснюють перегрупування та передислокування задля нової атаки на штаб окупанта. А ми, "продуктовим хвостиком", їдемо за ними.

Щоби випадково не проґавити кризу, ми назначили відповідального за допомогу військовим частинам - силам спеціальних операцій. Його звати Володимир Безимянов.

Наповнювати багажник позашляховика продуктами, а потім зненацька з'являтись поблизу фронту з метою здійснення ритуалу #із_рук_в_руки - улюблене заняття Володимира.

Фотозвіт підтверджує, що ми гарантуємо повноцінний раціон своїм козакам. Стежимо за наявністю того, що можна з'їсти просто зараз (наприклад, пиріжки), а також не забуваємо про стратегічні продукти: крупи, тушонку, олію, боби тощо.

Аби й надалі збалансовано піклуватись про українських героїв, нам потрібна ваша допомога!

Наприклад, ФІНАНСОВО! ‼️Ваші гроші буде витрачено на ДОСТАВКУ ПРОДУКТІВ від МІЖНАРОДНИХ ФОНДІВ‼️

ПЕРЕХОДЬТЕ за посиланням і ОБИРАЙТЕ зручні РЕКВІЗИТИ: https://rc-new-level.org/support.html

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022