Почекай! Я ще маю чай!

  • Почекай! Я ще маю чай!
20/09/2022

Почекай! Я ще маю чай!

Якось сказав Віктор Медвідь - президент дружнього клубу Rotary Club Uzhgorod-Skala відправив до харківського Ротарі ХАБу ПАЛЕТУ АНГЛІЙСЬКОГО ЧОРНОГО ЧАЮ.

Наші відносини з ужгородцями, за ці 7 страшних місяців, набули ГУМАНІТАРНОЇ ПОСТІЙНОСТІ. Клуб Ужгород-Скала допомагав нам тушонкою, м'ясними консервами, фільтрами для води, горохом, борошном на 22 000 кг. І тепер ми поступово ВИХОДИМО на НОВИЙ РІВЕНЬ ВАНТАЖІВ: сьогодні - це чай, а за кілька днів - побутова хімія та теплий одяг.

Ми вражені, тому що в одній коробці знаходиться 240 пакетиків для заварювання чорного, міцного чаю, виготовленого з сумішей з найбільших світових чайних садів, зокрема листя Ассам і Африканських чаїв. Цей максимально родинний набір ПРЕКРАСНО ДОПОВНИТЬ наш базовий, гуманітарний пакет допомоги.

Отже, не будемо витрачати час на балачки. Чим раніше почнемо фасувати нову партію благодійних пакунків, тим скоріше отримаємо файні фотографії із роздачі. Збираємось до людей, які мешкають у найбільш постраждалих районах міста, а також деокупованих селах.

Дякуємо Віктору та команді клубу Rotary Club Uzhgorod-Skala за довготривалу, різноманітну співпрацю! Все буде Україна!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022