Переправи не було, але на нас чекало ЗВІЛЬНЕНЕ СЕЛО!

  • Переправи не було, але на нас чекало ЗВІЛЬНЕНЕ СЕЛО!
18/09/2022

Переправи не було, але на нас чекало ЗВІЛЬНЕНЕ СЕЛО!

Під час контрнаступу, просуваючись у напрямку кордону з росією, ЗСУ звільнили від окупантів ще 1165 людей. Черкаські Тишки - одне з героїчно деокупованих селищ Харківської області.

У мережі достатньо фото/відео доказів горя, яке по собі залишили ОРКИ. І складно уявити, що сотні людей 200+ днів перебували в окупації, спостерігали, як рідні мости, вулиці, двори, будинки, магазини ГРАБУЮТЬ, ПІДРИВАЮТЬ, ЗНИЩУЮТЬ...

Тому після ДОЗВОЛУ ЗСУ, перше та найголовніше, що зробили ми - волонтери українського міста Харкова - ПРИВЕЗЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ до своєї області!

До Ротарі ХАБу (Rotary Club Kharkiv "New Level", Rotary Club Kharkov Mriya, Rotary club Kharkiv, Харьковский Ротари Клуб "Харьков-Сити") приїхали волонтерка Юля та її активна команда Kharkiv Rotaract International. Попросили допомогти зібрати продукти для жителів деокупованого села.

Наша команда ОДРАЗУ ВИДІЛИЛА мішки з крупою, палети з тушонкою, кілька десятків банок із дитячим харчуванням, а також багато інших дефіцитних, але життєво необхідних продуктів.

Хлопці та дівчата не відступили побачивши зруйнований міст. Їжу #із_рук_в_руки в Черкаських Тишках ЛЮДИ ОТРИМАЛИ. І так буде по всій території України! Тому що ТУТ ЖИВУТЬ РІДНІ УКРАЇНЦІ!

Слава ЗСУ! Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022