Оксамитовий сезон проводимо в Черкасах!

  • Оксамитовий сезон проводимо в Черкасах!
18/09/2022

Оксамитовий сезон проводимо в Черкасах!

Цьогоріч дорослі не змогли оздоровити дітей ні на морі, ні в полі, ні в горах. ОКУПАНТИ перетворили український південь, північ, схід, захід на РАКЕТНЕ ПЕКЛО. Залишалось вірити в ЗСУ, намагатись зберігати здоровий глузд і залучати малечу до благодійних справ.

Майже всі 3 місяці літа, ротарійські діти "відпочивали" на ХАБі. Робили те саме, що й батьки: приймали вантажі, формували пакети, доставляли продукти. Совість і духовний стан оздоровили на 101%. А як на рахунок фізичного?

Ксенія Масюкевич і команда клубу Rotary Cherkasy Sky ЗАПРОСИЛИ ДІТЕЙ у Черкаси, щоб зловити останні ласкаві промінчики сонця в АДАПТАЦІЙНОМУ ТАБОРІ.

Під час оксамитового сезону не так спекотно, як, наприклад, влітку в липні, але ще досить тепло, зокрема вночі. Тому НАСТУПНІ 8 ДНІВ ротарійські підлітки будуть гуляти до пізньої ночі, співати пісні біля вогнища, грати в настільні ігри тощо.

Ротарі Черкаси організували відпочинок для наших дітей як для своїх, тому що 2+ місяці ми благодіємо під одними крилами. Пишаємось, що об'єднались, РОЗШИРИЛИ КОМАНДУ Rotary Club Kharkiv "New Level".

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022