Координаційна рада волонтерів за підтримки ХОВА

  • Координаційна рада волонтерів за підтримки ХОВА
15/09/2022

Координаційна рада волонтерів за підтримки ХОВА

За кожним успіхом, якщо він не одноденний, стоїть велика праця виражена силами, потом, простим бажанням ПЕРЕМОГТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ!

Харківська обласна державна адміністрація, але більш відома як військова адміністрація, ПІДТРИМАЛА СВОЇХ ВОЛОНТЕРІВ, щоб сотні благодійників БЕЗПЕРЕБІЙНО БОРОЛИСЬ У ТИЛУ.

Під час зустрічі, на якій був присутній наш Павло Філіппенко президент Н'ю Левел та лідер гуманітарного ХАБу Ротарі, учасники визначили основні напрямки роботи з урахування успіхів на фронті. Тобто обговорили низку питань щодо подальшої спільної діяльності, зокрема:

- обмін гуманітарними продуктами;
- збільшення роботи волонтерських кухонь;
- систематизацію поточної діяльності;
- співпрацю зі спеціальними службами - територіальною обороною, ДСНС та службою швидкої допомоги;
- фандрайзинг (збір пожертвувань).

Горизонтальні зв'язки, які харків'яни демонструють як ефективну реакцію на виклики та небезпеки, безумовно наближають Україну до перемоги! І ми продовжуємо БАЧИТИ цінність і СИЛУ, яку дає СПІЛЬНОДІЯ.

Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022