Кавун запустив двигун!

  • Кавун запустив двигун!
22/09/2022

Кавун запустив двигун!

І тепер цю молодь не зупинити! Бо відчули АБСОЛЮТНУ СВОБОДУ під час 8-ми денних вересневих канікул у черкаському, адаптаційному Ротарі-таборі.

Ксенія Масюкевич і команда клубу Rotary Cherkasy Sky, ЗАПРОПОНУВАЛИ ДІТЯМ Rotary Club Kharkiv "New Level" замість розвантаження гуманітарних фур, РОЗВАНТАЖИТИ МОЗОК і ТІЛО на Черкащині.

Тут дітей не обмежують у власних бажаннях, але все таки просять витрачати якомога менше часу на смартфон. Замість цього, спонукають до невимушеного спілкування, мотивують вивчати українське довкілля та врешті-решт нагадують, що ЖИТТЯ ТРИВАЄ.

Ми, дорослі, дійшли висновку, що табір - це чудовий спосіб подолати в дітей травматичний досвід. Віримо, що на базі відпочинку, в колі однолітків, у багатьох з'являться нові ідеї, пропозиції або несподівано відкриються творчі здібності.

Дуже хочеться, щоб у житті кожної дитини були лише сонячні, радісні дні, а війна, окупація, міни - це усе було несправжнім, хай у кіно, у книгах….Але ніколи у реальному житті!

Дякуємо, Ротарі-Черкаси, що допомагаєте долати кризу в сфері духовного, фізичного оздоровлення дітей! Разом і до кінця!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Втомились ходити далеко. Тому відкрили власну аптеку!
01/12/2022
Пам'ятайте, Берегині, що в першу чергу ви - господині!
01/12/2022
А пам'ятаєте як казали, що не хочемо йти на роботу та мріємо повернутись у дитячий садочок?
01/12/2022