Грантова тушонка: день 9

  • Грантова тушонка: день 9
28/09/2022

Грантова тушонка: день 9

217 днів волонтеримо без перерв і вихідних. Сотні пакетів із десятками продуктів формуються на території Ротарі ХАБу. Разом із стратегічною їжею, ми вкладаємо всередину частинку своєї душі, бо знаємо для чого та для кого. Робимо це з вірою в серці, щоб діти - жили в мирі та любові, а ми - зустріли старість у спокої.

Протягом усього вересня, харків’яни отримують від нас рис, гречку, соняшникову олію, овочі, томатну пасту, а також - тушковане м’ясо, яке ми виграли від Європейського Союзу. Тобто, клуб Rotary Club Kharkiv "New Level" - керівне ком’юніті Ротарі ХАБу, перемогли в конкурсі суб-грантів від БО Мережа 100 відсотків життя Рівне в рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions.

Тушонка - дуже бажаний товар, а іноді й єдине джерело білка у воєнний час. ЇЇ можна додавати як у перші, так і другі страви, роблячи їх ситними і смачними. При цьому однією баночкою консервованого м’яса можна кілька днів годувати родину. Ми перевіряли - виходить не менш смачно, ніж зі свіжим м’ясом.

Встигати “й тут, і там” ХАБу допомагають локальні, волонтерські об’єднання, які 7 місяців співпрацюють і за будь-яких обставин виконують доставку #із_рук_в_руки. На сьогоднішній день, у нас зареєстровано 618 ватажків благодійних груп. Кожен із них закріпив за собою населений пункт, що дозволяє завчасно оцінити яку кількість допомоги бажано надати за 1 візит. А ми, в свою чергу, завжди знаємо куди відправляємо безоплатні харчі.

Отже, вчергове звертаємось до ЄС та БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» через ці фотографії і дякуємо за тушонкову допомогу! Усе буде сита Україна!

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions Rotary Club Kharkiv "New Level" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Втомились ходити далеко. Тому відкрили власну аптеку!
01/12/2022
Пам'ятайте, Берегині, що в першу чергу ви - господині!
01/12/2022
А пам'ятаєте як казали, що не хочемо йти на роботу та мріємо повернутись у дитячий садочок?
01/12/2022