Грантова тушонка: день 3

  • Грантова тушонка: день 3
19/09/2022

Грантова тушонка: день 3

На днях, волонтери Ротарі ХАБу відвідали 5+ спальних районів міста Харкова. Про такі жилмассиви як Салтівка, Жуки, Клочки, ХТЗ тощо. багато розповідати не потрібно. Нажаль, про них достатньо кажуть журналісти в щоденних екстрених репортажах. Проте незважаючи на ракетні обстріли, вже 200+ днів тут залишаються люди.

У когось більше немає скляних вікон, але є ДСП. У когось двері більше не тримаються на петлях, але стоять на доброму слові. Вони виживають, як можуть. А ми можемо допомагати стратегічними продуктовими наборами, зокрема тушонкою, яку можна зберігати просто посеред кімнати.

Що передувало? У серпні, ми взяли участь у конкурсі міні-грантів від БО Мережа 100 відсотків життя Рівне в рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions. Команда Н’ю Левел захищала проєкт спрямований на посилення гуманітарних програм, які протягом 6 місяців реалізував і реалізує ХАБ.

Що в результаті? У перші дні вересня, наш склад отримав курячу тушонку ТМ Riga Gold, якою тепер посилюємо ротарійські пакети допомоги. За добу відвантажуємо близько 700 продуктових наборів, а значить - годуємо сотні родин. Усе це дає надію на світле, українсько-європейське майбутнє, яке Харківська область неодмінно побачить!

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions Rotary Club Kharkiv "New Level" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022