Грантова тушонка: день 2

  • Грантова тушонка: день 2
16/09/2022

Грантова тушонка: день 2

Продовжуємо розповідати про пригоди консервованої курочки на теренах Харківської області. У перервах між онлайн-уроками в Google Meet і Zoom, у дітей є час поспілкуватись із ротарійською, волонтерською спільнотою та повернутись додому з банкою тушонки. Ніби в “шкільну їдальню” сходили.

До 24.02.2022 тушонка асоціювалась виключно з походами в ліс і в гори. Війна багато чого зіпсувала, але точно не цей продукт. Тушковане м’ясо в консервній банці є повністю готовою до вживання стравою, яку можна їсти як у холодному, так і в розігрітому вигляді. Вона вже смакує кільком сотням харківських родин, до яких сьогодні навідались благодійники ХАБу.

І наших запасів вистачить ще на кілька сотень тому що в серпні, ми взяли участь у конкурсі міні-грантів від БО Мережа 100 відсотків життя Рівне в рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions. Команда Н’ю Левел в особі Ірини Іванової, потрапила в список переможців із проєктом, спрямованим на посилення гуманітарних програм ХАБу.

Грантова тушонка, що приїхала минулого тижня, зараз активно розповсюджується по домівках прифронтового міста Харкова. Висловлюємо подяку Європейському Союзу за можливість брати участь і звертати увагу на справи виснажених, але нескорених харків’ян!

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions Rotary Club Kharkiv "New Level" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022