Грантова тушонка: день 1

  • Грантова тушонка: день 1
15/09/2022

Грантова тушонка: день 1

Rotary Club Kharkiv "New Level" - один із чотирьох клубів, які керують Ротарі ХАБом. Тому на своїй офіційній сторінці розпочинаємо цикл публікацій присвячених доставці грантової тушонки.

Що передувало? У серпні, ми взяли участь у конкурсі міні-грантів від БО Мережа 100 відсотків життя Рівне в рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions. Команда Н’ю Левел, в особі Ірини Іванової захищала проєкт спрямований на посилення гуманітарних програм, які протягом 6 місяців реалізував і реалізує ХАБ.

Що в результаті? У перші дні вересня, наш склад отримав курячу тушонку, яку ротарійські фасувальники одразу почали додавати до продуктових наборів. Зазвичай, один гуманітарпакет важить 4 кг. Разом із цією консервною банкою отримуємо 4,5 кг набір. Фотографії від наших волонтерів свідчать про успішне здійснення доставки #із_рук_в_руки.

Дякуємо ЄС за фінансування, а БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» - за координування конкурсу!

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions Rotary Club Kharkiv "New Level" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions #Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022