Боремось за наше право на достатнє харчування!

  • Боремось за наше право на достатнє харчування!
17/09/2022

Боремось за наше право на достатнє харчування!

‼Право на харчування є правом людини‼ юридично закріпленим у Міжнародному пакті ООН, прийнятому в 1966 році. Документ визнає "право на достатній життєвий рівень, що включає достатнє харчування", а також "фундаментальні права на свободу від голоду".

А в Україні, 7-ий місяць кожна третя родина недоїдає

Що для цього робить ООН? ШУКАЄ довірених ВОЛОНТЕРІВ і підключає свою продовольчу програму - World Food Programme у постраждалих регіонах.

Тоді як на Харківщині, ОБИРАЄ Ротарі ХАБ (Rotary Club Kharkiv "New Level", Rotary Club Kharkov Mriya, Rotary club Kharkiv, Харьковский Ротари Клуб "Харьков-Сити").

3+ місяці на ротарійський гуманітарсклад приїжджають 17,5 кг ПРОДУКТОВІ НАБОРИ, які спокійно годують одну родину протягом 30 днів:

- 7,5 кг мішок рису
- 15 пачок макаронів
- 1 пляшка соняшникової олії
- 5 банок м'ясних консервів

Запас стратегічних продуктів потрапляє до рук нужденних завдяки нашим волонтерам. Пишаємось роботою Артура Алексаняна, Ігора Гаврильця, Ольги Мальцевої, Анастасії Ангелової, Марини Морозової та 600+ інших.

Не дамо війні забрати наше право на їжу! Дякуємо ООН за довіру програми WFP в Харкові нашій ротарійській команді!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022