Бабине літо в Черкасах!

  • Бабине літо в Черкасах!
17/09/2022

Бабине літо в Черкасах!

У ЧЕРВНІ-СЕРПНІ 2022 року, класичне ОЗДОРОВЛЕННЯ дітей у таборах, кемпінгах, турбазах НЕ ЗДІЙСНИЛОСЬ. За даними директорки департаменту освіти ХОВА Анжеліки Крутової, до 24 лютого на Харківщині проживало близько 230 000 дітей шкільного віку. Через війну, виїхали приблизно 130 000 дітей у віці 6-17 років.

Це означає, що ‼️130 000 залишилися в місті та провели свої канікули на подвір'ї‼️. Або як наші ротарійські діти - на волонтерських складах, допомагаючи з розфасуванням продуктів, щоб якомога швидше поїхати на "благодійну роздачу".

Спекотне літо пішло. А тепле, бабине літо - прийшло! І у клуба Rotary Cherkasy Sky, з якими ми об'єднались у липні, ВИНИКЛА ІДЕЯ як цікаво та безпечно ОЗДОРОВИТИ РОТАРІЙСЬКИХ ПІДЛІТКІВ.

На 8 днів, кіндери Ротарі ХАБу, відправились на перезавантаження до спеціального адаптаційного приміського табору в Черкасах. Минулого місяця, команда дорослих н'ю левеловців уже відпочивала в цих краях (дякуємо за запрошення Ксенії Масюкевич). А тепер НАСТАВ ЧАС ДІТЕЙ!

Дуже раді, що підтримуємо, надихаємо, а також допомагаємо не тільки іншим, а й собі!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

ОФІЦІЙНО Харківщина під крилом Добробату!
28/09/2022
Грантова тушонка: день 9
28/09/2022
Трошки загадковий, але точно ситий військовий!
27/09/2022