Замінили автомати на медичні препарати!

  • Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024

Замінили автомати на медичні препарати!

Військова агресія, яку до нашої країни принесла росія, поставила під загрозу не лише суверенітет України, а й найцінніше - це життя та здоров’я людей, зокрема на передовій.

Перша допомога пораненим на фронті українським бійцям та їх евакуація до стабілізаційних пунктів - одна зі сфер, де складно налагодити ефективну роботу. На 10-й рік війни в багатьох українських військових все ще немає якісної аптечки. Щось загубилось, щось - втратило термін придатності.

Фронт Ротарі ХАБу - благодійний і сьогодні він благодійно-медичний.

Завдяки підтримці ТОВ ВТФ «ФАРМАКОМ» наші волонтери передали на фронт низку препаратів: магній, цинк, аскорбінову та фолієву кислоту, гелі від розтягувань, ударів, перенапруг у м'язах, від ревматизмів у суглобах тощо.

росія щодня робить якусь підлість. Але ми ніколи не будемо в кайданах. Нехай російські ракети та звірство завжди розбиваються об українське лицарство!

P.S.: якщо ви давно не донатили, то зробіть пожертвування сьогодні та бажано на потреби армії!
‼️Жертвуємо по 5 грн РАЗОМ‼️
Реквізити тут: https://rc-new-level.org/support.html

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024
Гелевий антисептик - недугів суперник!
16/03/2024
Медична підтримка побратимів - благодійних командирів!
15/03/2024