Як підтримувати міські громади? Ловіть від Ротарі ХАБу поради!

  • Як підтримувати міські громади? Ловіть від Ротарі ХАБу поради!
26/02/2024

Як підтримувати міські громади? Ловіть від Ротарі ХАБу поради!

Після офіційного нападу росії, в Україні стихійно організувався і розвивається потужний волонтерський рух формату "від українця до українця".

Наш об'єднаний Ротарі ХАБ (Rotary Club Kharkiv "New Level", Rotary Club Kharkiv Mriya, Rotary club Kharkiv, Харківський Ротарі Клуб "Харків-Сіті") - це допомога в форматі "від харків'янина до харків'янина". Ми не скеровуємо підряд усю гуманітарку. Готові витратити більше часу на написання гранту чи листа-запиту до меценатів, тільки щоби гуманітарні вантажі якнайточніше відповідали запитам бенефеціарів.

Серед потребуючих допомоги, нам знайома Красноградська громада, до складу якої входять: 1 місто (Красноград), 21 село та 4 селища. За словами міського голови Світлани Кривенко, актуальними є питання щодо соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громаді. Заступники та помічники пані Світлани постійно працюють над виявлення потреб та проблем, а також над загальним покращення рівня життя ВПО в Красноградській громаді.

А ми, ротарійські волонтери, з превеликим задоволенням підтримуємо чим можемо.

Ось буквально 2 дні тому відвантажили цілу фуру: 400 карематів і пледів у брендованих чохлах, 300 одинарних і 100 подвійних світильників, а також 120 мішків клейової, будівельної суміші. Усе це піде на облаштування місць перебування ВПО, а також для бомбосховищ в межах Красноградської громади.

Підтримуйте рідних, знайомих, усіх синьо-жовтих!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024
Гелевий антисептик - недугів суперник!
16/03/2024
Медична підтримка побратимів - благодійних командирів!
15/03/2024