Видавати молочко? Так, це наше вміннячко!

  • Видавати молочко? Так, це наше вміннячко!
18/02/2024

Видавати молочко? Так, це наше вміннячко!

Продуктів харчування багато не буває. А якщо це кисломолочні продукти, то тим паче.

Сенс цієї акції полягав у тому, що зі своїх щедрих рук, ми передали 132 л пастеризованого, польського молока 3,2% волонтерам із організації Military.kitchen.

“Мілітарі Кітчен” – це об’єднання всіх небайдужих, які щоденно підтримують харків’ян, волонтерів, шпиталі та воїнів ЗСУ, ТрО та Нацгвардії. Основна робота фонду – це годувати людей, причому людей, які допомагають іншим людям.

Так ось молоко – єдиний продукт нашого раціону харчування, який забезпечує найцінніші білки, набір вітамінів, мікро- і макроелементів, жири з ідеально збалансованим складом, що містить унікальні інгредієнти, що надають комплексну оздоровчу дію на весь організм людини, в тому числі: на імунну систему. За мільйони років еволюції, ферментні системи шлунково-кишкового тракту людини "пристосувалися" до окремих компонентів молока, тому вони засвоюються майже на 100%.

Сподіваємось, наша передачка стане в пригоді волонтерам і посилить їх допомогу кінцевим бенефеціарам.

А ми дякуємо нашим донорам - міжнародній корпорації Bidfood і філіям із 5-ти країн-партнерів: Bidfood Farutex, Bidfood Nederland, Bidfood New Zealand, Bidfood Portugal, Bidfood Belgium.

На зв'язку залишаємось! Один за одного тримаємось!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024
Гелевий антисептик - недугів суперник!
16/03/2024
Медична підтримка побратимів - благодійних командирів!
15/03/2024