"Теплий комплект" - це крутезний проєкт! Частина 1.

20/02/2024

"Теплий комплект" - це крутезний проєкт!
Частина 1.

Любе товариство - у нас є що вам розповісти. І не за один раз, бо таким був керівництва "наказ".

Отже, все почалось із того, що команда нашого клубу Ротарі Харків Нь'ю Левел написали заявку на отримання грантових коштів у розмірі $28 500. Стежила за дотриманням усіх нюансів і вимог наша подруга та одноклубниця - Ірина.

Гроші нам були потрібні, щоб допомогти з облаштуванням пунктів незламності на базі шкіл Харкова. А саме - пошити 500 комплектів (плед+каремат+водонепроникний чохол).

Фінансову допомогу надали члени американськоо Ротарі клубу Rotary Club of Wilmington, Delaware, який входить до дистрикту 7630.

АЛЕ найбільша перемога в тому, що замість запланованих 500 комплектів, завдяки дружнім постачальникам і дівчатам із виробництва, для нас пошили 1500 комплектів.

Тепер ми готуємось перевозити все пошите до нас на ХАБ, щоб усією комендою Ротарі Харків Нь'ю Левел підготувати комплекти до видачі. Про це докладніше в наступній публікації. А поки - можете накидати нам емодзі-овації.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024
Гелевий антисептик - недугів суперник!
16/03/2024
Медична підтримка побратимів - благодійних командирів!
15/03/2024