Причеп благодійний зі всім необхідним!

  • Причеп благодійний зі всім необхідним!
13/03/2024

Причеп благодійний зі всім необхідним!

Реалізація добрих проєктів на 100 процентів - так, це про нас.

Сьогодні представники клубів Ротарі Харків Нью Левел і Rotary club Kharkiv - тобто ми, як одні з очільників Ротарі ХАБу отримали від бельгійських ротарійців безцінний причеп.

А саме: генератори, компресори, помпа та бак для води, апарат для зварювання, інструменти для забиття цвяхів і інші будівельно-відновлювальні матеріали.

Усе це стане в пригоді волонтерам із харківського осередку "Добробат". Волонтери руху зосереджуються на первинній відбудові пошкодженої, цивільної інфраструктури.

Основне завдання - "fast recovery", тобто швидке відновлення: розбір завалів, перекриття зруйнованого даху, ремонт побитих вікон, підмурування пошкоджених стін. Майже 2 роки ремонтно-відновлювальні роботи виконують небайдужі харків'яни, загалом три команди - разом 35-50 осіб. За цей час, вдалось попрацювати на понад 80-ти об'єктах житлової та соціальної інфраструктури Харкова та області. І вони не планують зупинятись.

Тож ми щиро дякуємо та міцно обіймаємо наших побратимів і посестер із Бельгії і їхніх однодумців, які потужно підтримують Харків: Rotary Durbuy, Benoit Losfeld і Ірина Гринець, організація Rescue Ukraine.

А також пані Myriam Houbiers за організацію доставки протяжністю близько 2 563 км (із Бельгії до Харкова).

Усе буде Україна!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024
Гелевий антисептик - недугів суперник!
16/03/2024
Медична підтримка побратимів - благодійних командирів!
15/03/2024