Працівники Водоканалу виконують роботу чималу!

  • Працівники Водоканалу виконують роботу чималу!
03/03/2024

Працівники Водоканалу виконують роботу чималу!

Не нам вам про пригнічений стан розповідати, коли треба на подачу води з крану чекати. Якщо водопостачання немає, то життя по просту завмирає.

За 2 роки військової агресії, наше місто-герой Харків зазнав і продовжує зазнавати значної кількості артирелійських, БПЛА та ракетно-бомбових ударів. Зруйновано понад 30 000 об’єктів інфраструктури, з них понад 10 000 – житловий фонд. Через вирви від снарядів, що з'являються навколо будинків, дуже сильно страждають водопровідні, каналізаційні та внутрішньобудинкові мережі Харкова.

Але харків'яни добре знають якими героями є місцеві комунальники! Зокрема КП «Харківводоканал» працівники якого вживають всі можливі, а іноді здається неможливі заходи для організації безперебійного водопостачання, цілодобово проводять ремонтно-відновлювальні роботи нехтуючи власним здоров'ям і безпекою життя.

Натомість волонтери нашого об'єднаного Ротарі ХАБу дбають про умови, в яких працюють комунальники. Так в рамках нещодавньої акції підтримки комунального підприємства, ми відвантажили 300 одинарних і 200 подвійних світильників.

Тішимось, що разом допомогли нашому Водоканалу!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024
Гелевий антисептик - недугів суперник!
16/03/2024
Медична підтримка побратимів - благодійних командирів!
15/03/2024