Передали очищувачі для води, щоб військові вживали чисті плоди!

  • Передали очищувачі для води, щоб військові вживали чисті плоди!
22/04/2024

Передали очищувачі для води, щоб військові вживали чисті плоди!

Вода - це життя, і забезпечення її чистоти та безпеки - ключовий аспект здорового функціонування. Однак на фронті, в умовах постійних обстрілів, в оточенні, наявність кристальної - це питання безпеки державної.

Багато хвороб можуть передаватися через воду: вірусний гепатит А, черевний тиф, дизентерія, холера, ротавірусні інфекції, лептоспіроз тощо. Вода може виглядати чистою, хоча насправді її небезпечно пити доти, доки вона не буде оброблена.

Ми не можемо ризикувати здоров'ям українських захисників, а тому знайшли рішення для обробки води. Попереджений, значить озброєний.

На передову команда об'єднаного Ротарі ХАБу передала пакетики-саше компанії Procter & Gamble. Із одного пакетика можна обробити 10 літрів води лише за 30 хвилин, а саме:
- очистити від шкідливих хімічних домішок
- знизити жорсткість
- видалити до 99,99% бактерій, що часто зустрічаються в воді
- видалити до 99,99% вірусів

Разом ми в ділі до переможного кінця: вони на фронті, ми в тилу! А значить - Слава ЗСУ!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024