Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!

  • Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024

Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!

Від партнерів із Фінляндії наш Ротарі ХАБ отримав низку ортопедичних товарів. Ми би дуже хотіли, щоби вони нікому не знадобились. Але другий рік триває війна, яка диктує свої правила гри.

Так до нас звернулись військові, чиє здоров'я "підірвав" фронт. Через постійне носіння бронежилета та шолома, у хлопців почали «сипатись» хребет і шия, а також «вилізли» інші проблеми - протрузії, грижі, ниття в суглобах тощо.

Ми відреагували негайно - підібрали корсети жорсткої фіксації, у яких значну роль відіграє анатомічність крою, бо під час загострень корсет бере на себе опорну функцію. А також ортези на колінний суглоб. Вони призначені для якісної стабілізації всіх частин проблемного коліна та відновлення опорно-рухової функції.

Ці засоби в комплексі з дотримання гігієни спини та ніг, підтримка проблемних частин тіла в рівному стані, обов’язковий сон на рівній твердій поверхні з підкладанням валика для збереження фізіологічного положення хребта, лікувальна фізкультура - покращать самопочуття наших героїв.

Сердечно дякуємо фінським волонтерам за співпрацю!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024
Гелевий антисептик - недугів суперник!
16/03/2024
Медична підтримка побратимів - благодійних командирів!
15/03/2024