Одягнуті та доглянуті!

  • Одягнуті та доглянуті!
19/04/2024

Одягнуті та доглянуті!

Третина людей у нашій країні - літні. Під час повномасштабної війни вони опинились у скрутних умовах. У когось уже немає дому, хтось не знає, як дати собі раду без зовнішньої підтримки, інші - гадки не мають як сповістити про власні потреби. Таких історій багато.

Проте всі літні люди заслуговують на людські умови, попри війну та попри будь-які життєві обставини. І далі - приклад того, як треба створювати "людські умови".

У Ізюмському районі героїчно працює один із соціально-медичних закладів, зі стаціонарним відділенням, який опікується переважно літніми особами. Тут старенькі, по перше, знаходяться під постійним наглядом кваліфікованого персоналу. По друге - в колі осіб зі схожим діагнозом. По третє - в спеціально створених умовах для гідного проживання, а не сумнівного виживання.

Наш Ротарі ХАБ відгукнувся на запит закладу і надав для тутешніх підопічних низку комплектів термобілизни та халатів.

Допомагати літнім можна різним способом. Але визначальним словом для нас є "допомагати".

Ви можете підтримати нас, як громадську організацію, по різному: репостами, зв'язками, фізично ставши волонтером, або - грошима. Ми будемо вдячні за увагу та довіру!
Наші реквізити тут: https://rc-new-level.org/support.html

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024