Одяг для багатодітних - малюків гідних!

  • Одяг для багатодітних - малюків гідних!
08/03/2024

Одяг для багатодітних - малюків гідних!

Як це - бути мамою, яка не знає материнства без війни? Коли минуло 2 роки від повномасштабного вторгнення, вони знають, чого боятися. Вже чули приземлення ракет, гудіння дронів, пережили довгі години сидіння в підвалі чи ванні, блекаути з браком опалення й води та перебої у зв'язку.

Але материнство захищає. Війна тільки підкреслює цінність дитини. Хочеться більш усвідомлено проводити час із малюками та не "паралелити" з другорядними справами. Значить кожна українська мама просто вирішила для себе: ЖИТИ, НЕ ХОВАЮЧИСЬ ВІД ЖИТТЯ.

Команда об'єднаного гуманітарного Ротарі ХАБу не тільки розділяє цей принцип, але й допомагає мамам виховувати нове покоління.

Наприклад, для харківських багатодітних родин ми виділяємо одяг: чоловічки, комбінезони, боді, футболки, майки, лонгсліви тощо. За нещодавну доставку #із_рук_в_руки вдячні волонтерці №524 - Ірині Бабиніній.

Матусі, бабусі, сестри, тітки, хрещені та всі-всі жінки - зі святом 8 Березня вас!
Хай березень святом кожну надихає та різні бажання жіночі здійсняє!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024
Гелевий антисептик - недугів суперник!
16/03/2024
Медична підтримка побратимів - благодійних командирів!
15/03/2024