Нова Пошта доставляє, нас виручає!

  • Нова Пошта доставляє, нас виручає!
27/05/2024

Нова Пошта доставляє, нас виручає!

Логістика є одним із болючих питань у дільності громадських організацій і фондів. Ви можете мати гуманітарку, але скоріш за все у вас бракує ресурсів для транспортування з пункту А до пункту Б.

І якщо перевезення всередині міста особисто ми закриваємо власними силами, пересування між регіонами - завжди довше та дорожче.

Добре, що для реалізації таких завдань ми можемо покластись на Гуманітарну Нову Пошту.

Ця поштова компанія демонструє, що будь-які виклики слід сприймати як можливості. Наш Ротарі ХАБ бере участь у їхньому соціальному проєкті, що надав можливість відправляти й отримувати гуманітарні вантажі в будь-якому відділенні по всій Україні.

Ось так у п'ятницю з Харкова до Полтавської 1-ї міської лікарні поїхали 3 палети з медичним текстилем (зокрема одяг для пацієнтів і персоналу). Дякуємо за допомогу в організації доставки сателітному клубу "Ротарі Харків Нью Левел Суми", і особливо Андрію Логвіну.

Нехай усе передане знадобиться!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024