Нас у благодійність втягують і за це дякують!

  • Нас у благодійність втягують і за це дякують!
22/02/2024

Нас у благодійність втягують і за це дякують!

Стабільно допомагати на 2-й рік війни – це щодня долати виклики, масштаб яких постійно змінюється то в один, то в інший бік. Ракетна небезпека, блекаути, дефіцит донорів і меценатів, моральна втома, інфляція, зміни в логістиці, вимушена міграція – на жаль, не всі ГО та БФ успішно долають ці труднощі.

Та є ті, хто не зупиняється, тому що на своїй справі знається.

Наш об'єднаний Ротарі ХАБ саме така організація. У кожного волонтера - позамежна мотивація.

Ось, наприклад, як у нашого паст-президента Павло Філіппенко та благодійного однодумця - Григорія. Якщо що, то хлопці допомогли одягом бійцям, які наразі перебувають на реабілітації у профільному, медичному закладі м.Харків.

Адже одяг, у якому поступають поранені солдати, обережно розрізається з метою запобігання виникнення нових ран. На перший час, лікарні забезпечують хірургічними сорочками. Але для людяної реабілітації, нашим хлопцям потрібні РЕЧІ З НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ.

Сподіваємось, у нашому одязі бійцям буде затишно, зручно, звично!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024
Гелевий антисептик - недугів суперник!
16/03/2024
Медична підтримка побратимів - благодійних командирів!
15/03/2024