На своїй благодійній площі розвантажуємо фуру з Польщі!

  • На своїй благодійній площі розвантажуємо фуру з Польщі!
16/05/2024

На своїй благодійній площі розвантажуємо фуру з Польщі!

Із початку війни в Україні, коли нашому Ротарі ХАБу були потрібні колаборації з представниками великого бізнесу, група компаній Bidfood, яка є оптовим постачальником продуктів харчування, довела свою відкритість і милість до українського населення. Безпосередньо Remigiusz Kowalski - керівник філії Farutex у Польщі - постійно реагує на наш запит щодо співпраці.

І щоб отримати 33 палети європейських продуктів, треба було закрити логістичне питання. Гроші на доставку з Любліна до Львова зібрав наш клуб Ротарі Харків Нью Левел і низка благодійних фондів, зокрема: БФ "ДУША ХАРКОВА - РОКСАНА ТА КОМАНДА, Спілка волонтерів Харкова, БО Надія Націі і ГО "ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ "БАВАРЦІ".

Надали машини та доставили зі Львова до Харкова за власні кошти Гуманітарна Нова пошта. Це соціальний проєкт, що надав можливість благодійним фондам та волонтерським організаціям відправляти й отримувати гуманітарні вантажі за рахунок Нової Пошти в будь-якому відділенні по всій Україні.

Досвід спільної ініціативи та компетентної допомоги доводить, що кожна отримана палета має значення, особливо коли це - системна підтримка сотень тисяч людей.

Харків'яни дякують Bidfood Poland, Bidfood Belgium, Bidfood Portugal, Bidfood Netherlands! Ваша підтримка важлива в цій війні жахливій! Переможемо!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024