На фоні українського прапора передали 2 генератора!

  • На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024

На фоні українського прапора передали 2 генератора!

В умовах повномасштабного вторгнення, енергетична війна росії проти України є одним із важливих та болючих елементів війни. Після ракетних атак агресора на енергетичні об’єкти України, населені пункти та громади в області буквально виживають на альтернативних джерелах енергії.

Зокрема Зміївська громада Зміївська міська рада, яка прийняла та продовжує приймати велику кількість ВПО з Вовчанська, Білого Колодязя та тих населених пунктів, де проживати стало небезпечно.

Для нормального функціонування апарату місцевого управління Зміївської громади було передано 2 бензинових генератора Covax. Слід звернути увагу, що на справі, станції досить економічно витрачають паливо з огляду на час живлення.

Передачу #із_рук_в_руки здійснив елект президент нашого клубу Євген Чумак, за підтримки дружнього клубу Rotary club Kharkiv і особисто Юзефа Броневського.

Ще більше добрих справ, благодійних вправ!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024