Кришки назбирали - на переробку передали!

  • Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024

Кришки назбирали - на переробку передали!

Наша членкиня Вікторія Погодаєва на вихідних часу не втрачала. Разом із дітьми з Ротарі Інтеракт (програма Ротарі Інтернешнл, спрямована на роботу зі школярами - юнаками та дівчатами віком від 12 до 18 років) - взяли участь у корисній еко-справі.

Вчора друзі передали 200 кг пластикових кришок до сміттєпереробного підприємства, яким керує один відомий військовий волонтер Роман Хохлов.

За словами Вікторії, наших ротарійців прийняли в патріотичному офісі, пригостили смаколиками та розповіли про екоініціативи. А також про дрони, допомогу та багато чого важливого в умовах війни.

Проєкт з кришками - це надовго. Щоб мати змогу отримати кошти за зібрані кришки, їх повинно бути хоча б від 1 тонни. Одразу виникає питання де їх накопичувати, хто буде рахувати, слідкувати та в кінці кінців - на чому транспортувати.

Із першою партією Вікторії допоміг наш одноклубник Володимир. Але в подальшому нам мабуть таки потрібно знайти приміщення, людей і транспорт, бо збирати на переробку кришки - це еко-звичка.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #благодійність #підтримка #підтримуйукраїну #standwithukraine #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024