Командою всією пожертвували тонну клею!

  • Командою всією пожертвували тонну клею!
20/05/2024

Командою всією пожертвували тонну клею!

Мова йде про покращену клейову суміш ADESILEX P9 на цементній основі без вертикального сповзання та збільшеним відкритим часом для керамічної плитки, керамограніту та натурального каменю.

Застосовується для зовнішнього та внутрішнього приклеювання керамічної мозаїки та плитки будь-якого типу на стіни, підлоги та стелі.

Отримувачами виступили представники Харківського Інституту медичної радіології ім. С. П. Григор'єва НАМН України. Заклад надає широкий спектр послуг у сфері медичної діагностики та лікування. Фахівці пропонують рентгенівське, ультразвукове та магнітно-резонансне обстеження, а також радіотерапію та лікування онкологічних захворювань.

Тож щоб і надалі працювати в умовах війни, керівництво дбає про безпеку, проводить ремонтні роботи та облаштовує бомбосховища.

Дякуємо партнерам, які виступили донорами цього матеріалу: італійському фонду "Need You ODV", компанії MAPEI.

Раді щодня допомагати та перемогу наближати!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024