Фура з Польщі № два також до нас прибула!

  • Фура з Польщі № два також до нас прибула!
17/05/2024

Фура з Польщі № два також до нас прибула!

Бо Ротарі ХАБ (Rotary Club Kharkiv "New Level", Rotary Club Kharkiv Mriya, Rotary club Kharkiv, Харківський Ротарі Клуб "Харків-Сіті") ПОСТІЙНО СПІВПРАЦЮЄ з великим бізнесом, ІЗ КОРПОРАЦІЄЮ Bidfood Farutex.

Компанія Farutex входить до міжнародної групи Bidfood і є оптовим постачальником продуктів харчування від польських, а також іноземних виробників у готелі, ресторани, кафе та іншу місцеву гастрономію. Але бізнес - це перша частина філософії компанії, а друга - це соціальна відповідальність і благодійність.

Саме тому польська філія з Любліну, за підтримки офісу компанії в Бельгії, Португалії та Нідерландах, відправили до Харківщини ЩЕ РІЗНОМАНІТНОЇ ПРОВІЗІЇ! Надали машини та доставили зі Львова до Харкова за власні кошти Гуманітарна Нова пошта.

А ми фуру зустрічаємо, "розбираємо" та європейські продукти видавати починаємо. Допомагати нам будуть волонтери таких організацій: БО Надія Націі, ГО "ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ "БАВАРЦІ" та ГО "Допомога Ближнему".

Дякуємо директору Remigiusz Kowalski, який очолює філію компанії Bidfood Farutex у Любліні та його колегам за черговий вантаж їжі. Дякуємо, що співчуваєте та хвилюєтесь за нас! Усе буде Україна!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024