Фінська автівка = військова мандрівка!

  • Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024

Фінська автівка = військова мандрівка!

Потреба в автомобілях для військових - прямо пропорційна активності бойових дій і йде хвилями. Під час інтенсивних боїв автівки часто підбивають і відновити їх неможливо. У середньому машини "живуть" на фронті недовго, від 2-х тижнів до 2-х місяців.

Найбільш затребувані машини на фронті – пікапи або джипи. Це пов’язано не лише з тим, що ці машини високі, а й з тим, що в них великі багажні відсіки. Туди можна завантажити рюкзаки, запасні колеса, боєкомплект, їжу, техніку та інші необхідні на війні речі.

Ми голосуємо ЗА МОБІЛЬНІСТЬ наших захисників і захисниць. Тож що більше ми передамо автомобілів на фронт, то більше життів наших військових ми врятуємо.

На минулих вихідних, завдяки Alanko Ilkka Antero (небайдужому громадянину Фінляндії), бригада "Буревій" отримала джип Toyota. Пан Alanko доставив автівку до Одеси, звідки наш паст-президент Павло Філіппенко доставив її до Харкова, а далі - через волонтерку Світлану - на фронт.

Тільки якщо щодня діяти, вдасться темряву розвіяти. Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024