Фінансовій грамоті навчати - про майбутнє дбати!

  • Фінансовій грамоті навчати - про майбутнє дбати!
17/05/2024

Фінансовій грамоті навчати - про майбутнє дбати!

Коли у Сергія Івагло - чартерного члена клубу Ротарі Харків Нью Левел, керівника операційного департаменту Ротарі ХАБу та одного з тренерів клубу Діловий клуб "Партнер" запитали: «Чи може він, саме зараз, займатися проєктами фінансової просвіти українців?»

Він відповів: "Так, я займався, займаюсь і вірю, що буду займатися проєктами фінансової просвіти. Бо як би нам сьогодні не було важко, потрібно мріяти про майбутнє і ДІЯТИ для створення нового майбутнього".

І Сергій уже багато чого зробив. По перше, проведення регулярних оффлайн ігор #ЖиттєвийКапітал (це інтелектуальна імітаційна гра-симулятор реального життя: з професією, зарплатою, витратами на дітей, кредитами в банках, інвестуванням у акції, покупкою квартир та банківськими рахунками). По друге - фінансування та підготовка Першого Міжнародного турніру з фінансової грамотності у Відні спільно з поважними ротарійками Ольгою і Оленою.

Метою турніру була - консолідація зусиль державних та громадських організацій у сфері фінансової просвіти заради збереження та реінтеграції українських громадян, як найціннішого ресурсу сталого розвитку повоєнної України.

А на відео в руках Сергія - прапор, підписаний учасниками заходу.

Бути українцем - це круто! Діяти заради країни - це круто! Україна - це круто!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024