Друг нашого друга - наш друг!

  • Друг нашого друга - наш друг!
24/04/2024

Друг нашого друга - наш друг!

Війна суттєво вплинула на людські стосунки та багато хто за цей час зробив ревізію власних контактів, припинив спілкування з тими людьми, з якими, здавалося б, у час мирний були дружні стосунки.

Сьогодні цінність дружби ґрунтується на здатності розпізнати в побратимі ті якості, які відгукуються обом. Цей пост саме про це.

Наш одноклубник Сергій має на Facebook друга Івана - власника Ветеринарна клініка Pride в Дніпрі.

Якось він побачив допис Сергія про те, як разом із іншими волонтерами мобільної бригади харківського осередку Добробат, вони зашивали вікна після прильотів.

Якими були подальші дії Івана? Він міг поставити одну з 7-ми реакцій і прогорнути далі. Міг відкоментувати "Молодці, так тримати!". Міг зробити репост. Або якось по іншому "тихенько" оцінити публікацію.

АЛЕ Іван зателефонував Сергію та запропонував допомогу. Яким чином власник дніпровської зооветклініки міг зарадити харківським волонтерам-відбудовникам? Не будемо фантазувати - скажімо прямо: в першу чергу, Іван ВІДРЕАГУВАВ ЯК ДРУГ - надіслав два акумуляторних світлодіодних прожектора DCL-200 призначених для рівномірного освітлення робочих площин.

Зараз завдання українського суспільства - не загубити щирих, чуттєвих, відповідальних людей по дорозі. На кожному локальному рівні підтримувати всі важливі стосунки навколо себе. Не дати випасти.

Щиро дякуємо за небайдужість Івану! Харків'яни оцінили твій внесок.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024