Допомога особам літнім - важливе питання в сучасному світі!

  • Допомога особам літнім - важливе питання в сучасному світі!
05/03/2024

Допомога особам літнім - важливе питання в сучасному світі!

У воєнний час саме нерухомі та малорухомі інваліди опинилися в найскладнішій ситуації. Десятки бабусів та дідусів не виходять із кімнати/квартири/будинка через стан здоров’я. Старі сподіваються якщо не на родичів, то на сусідів, знайомих і звичайно - волонтерів.

Якщо хтось досі думає, що 100% ЕФЕКТИВНІСТЬ благодійних проектів Ротарі ХАБу - це УДАЧА, то ви помиляєтесь. Наша продуктивність залежить від РОЗУМІННЯ ПОТРЕБ харків'ян, моніторингу гуманітарної ситуації у регіоні та від АКУМУЛЮВАННЯ ПАРТНЕРІВ із можливостями: професійними, логістичними, матеріальними.

І наша команда вкотре ЗНАЙШЛА МОЖЛИВІСТЬ як зарадити людям, які буквально прикуті до ліжка, щоб зробити їхнє життя трохи комфортнішим.

Із своїх запасів ми передали деяким бабусям ролатори для пересування, памперси та супутні гігієнічні засоби. За реалізацію цієї акції, дякуємо фінським донорам.

На світі достатньо добрих і порядних людей. Вони є, і нам на них щастить!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Фінська автівка = військова мандрівка!
23/03/2024
Гелевий антисептик - недугів суперник!
16/03/2024
Медична підтримка побратимів - благодійних командирів!
15/03/2024