Добрі справи, про які ми ще не розповідали!

  • Добрі справи, про які ми ще не розповідали!
06/05/2024

Добрі справи, про які ми ще не розповідали!

Початок повномасштабної війни повністю змінив ставлення українського суспільства до волонтерства. Долучатися почали навіть ті, хто раніше й не задумувався про таке. А згодом благодійність стала більше ніж одноразова акція. Це - стиль життя. Із такою жагою до боротьби Україну неодмінно чекає перемога. Бо Україна - це люди.

А люди готові боротись далі.

Наприклад, Інеса Мазниця - наш довірений, волонтерський представник із м.Ізюм. Від кількості реалізованих акцій і проєктів, які тільки плануються, особисто наші серця переповнюються гордістю та спокоєм. Що в Харківській області є такі об'єктивно залізобетонні жінки.

І для чергової відправки на фронт, а саме на Ізюмський напрямок, команда Ротарі ХАБу передали: термобілизну для 72-ї бригади (Вугледарський напрямок), медичні халати та рукавичкі одноразові.

Заради України та українців переможемо злочинців!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024