Чергова, ротарійська, добра дія - медикаментозна терапія!

  • Чергова, ротарійська, добра дія - медикаментозна терапія!
14/05/2024

Чергова, ротарійська, добра дія - медикаментозна терапія!

Терапія відбувається прямо на передовій. Останні кілька діб ворог діє активно саме на харківському напрямку. Групи російської піхоти намагаються пробити на різних дільницях наші бойові порядки.

Завдання харківськиї захисників - стабілізувати лінію фронту. Армія окупантів йде лісосмугами, посадками, кущами, де тільки можливо. Просуваються максимум по п'ять людей. Тому українські воїни зосереджені на тому, щоб виявляти та ліквідувати.

Команда Ротарі ХАБу тримає кулачки за кожного козака, який зараз відбиває атаки російських військових. Але мова йде про збройний конфлікт і другий рік війни. Тому ми передали на передову коробки з медикаментами, з акцентом на кровоспинні препарати.

Адже спочатку завжди необхідно зупиняти масивні кровотечі, бо смерть від них може настати протягом 3-5 хвилин. При цьому поранений втрачає свідомість від крововтрати за 45-90 секунд.

Сподіваємось, наша передачка ніколи не знадобиться хлопцям! Нехай залишаються здоровенькими та сильненькими! Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #салтовка #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Кришки назбирали - на переробку передали!
10/06/2024
На фоні українського прапора передали 2 генератора!
07/06/2024
Підтримка діточок - харківських квіточок!
04/06/2024