З'ж суботівську кашу - бий огидну "рашу"!

  • З'ж суботівську кашу - бий огидну
28/12/2023

З'ж суботівську кашу - бий огидну "рашу"!

За ці майже 2 роки війни, всім настільки набридлі громадяни "рашен федерейшн", що щоб із здоровим глуздом не попрощатись, залишається тільки римою від них і захищатись.

Нам така позиція до душі, про це колись будуть складати повноцінні вірші.

А поки війна в активній фазі, приділяємо увагу українській відвазі! Тій, що на фронті, та в глибокому тилу.

На днях, наш Ротарі ХАБ отримав посилку від господинь із с.Суботів і м.Чигирин, що на Черкащині. Це готові страви, а саме - каші в асортименті: рисова, гречана з куркою, рисова+ ячка. Їжу передали для наших військових, які зараз знаходяться в найгарячіших точках, захищають українську землю від повзучого наступу російських мобіків.

За відгуками самих бійців, консервована каша - є максимально ефективною, їстівною передачкою. Адже може виступати повноцінним обідом або вечерею. А споживати її можна як в холодному, так і в гарячому вигляді. Усе домашнє, а значить не тільки смачне, а ще й корисне.

Обов'язково передамо каші українським обранцям, щоб вони відновили сили та вигнали поганців! Слава ЗСУ! Слава Україні!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024