Зустрічайте хлібом-сіллю нашу місцеву закупівлю!

  • Зустрічайте хлібом-сіллю нашу місцеву закупівлю!
27/10/2023

Зустрічайте хлібом-сіллю нашу місцеву закупівлю!

Друзі, команда Ротарі ХАБу взяла участь у фінансовій програмі від МБФ Альянс громадського здоров'я Alliance for Public Health і виграли грант на суму 181 865 грн. За координацію цього етапу ми вдячні нашій одноклубниці - Ірині.

Для чого Ірина це зробила?

Для реалізації проєкту ПО ВІДНОВЛЕННЮ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ в дитячому садочку комбінованого типу "Калинка" міста Дергачі. Нажаль, заклад зазнав суттєвих руйнувань у результаті обстрілів агресора, внаслідок чого пошкоджено покрівлю одного з навчальних корпусів, зруйновано уламками снарядів групові приміщення, дитячі кімнати відпочинку та ігор, коридори, миючі кімнати. Система опалення, пожежна сигналізація, фасад, територія подвір’я - все зазнало значних пошкоджень.

І ось ми ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС на місцеву закупівлю обладнання: радіатори сталеві, пластикові та металеві труби та фітінги, комплекти для підключення, групи безпеки тощо.

ЗАПРОШУЄМО місцеві компанії, які спеціалізуються на виробництві/продажі необхідного обладнання.

Для отримання опису позицій до закупівлі (специфікації) пишіть на корпоративну пошту: rckh.newlevel21@gmail.com

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

 
Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023