Збір організувала, ліки придбала, на передову переслала!

  • Збір організувала, ліки придбала, на передову переслала!
22/10/2023

Збір організувала, ліки придбала, на передову переслала!

Ось така у нас мега-крута президентка - Ксенія Спірідонова.

Якщо детально, то Ксенія придбала медикаментів на 100 000 грн для бійців Бахмутського на Запорізького напрямків. Гроші - це пожертвування благодійного світу. Людей, які чітко усвідомлюють, що їхнє співчуття - рятує життя.

Боротьба з ворогом потребує ресурсів щодня. Техніка, дрони, захисне спорядження, ліки - розходяться швидко та безповоротно. Одна і та ж бригада може зробити декілька запитів підряд на закупівлю техніки та амуніції. Адже те, що відвезли на фронт вчора, сьогодні уже може вийти з ладу.

Допомога армії має бути систематичною, бо донат - це інвестиція. Наш захист і армія - найважливіша структура держави прямо зараз. Слід пам'ятати, що кожен регулярний донат згодом дасть очікуваний результат - перемогу та перспективу для вільного майбутнього.

Тому ми пишаємось такими проєктами як цей і закликаємо не заплющувати очей. Не втрачати бажання допомагати. Брати участь у зборах, надавати інформаційну підтримку, бути поруч - благодіяти власноруч!

Дякуємо волонтерам Народна Самооборона Львівщини за доставку зібраних ліків до Запоріжжя.

Дивимось наперед і рухаємось тільки вперед!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023