Запам'ятайте цих людей - вони не заплющують очей!

  • Запам'ятайте цих людей - вони не заплющують очей!
24/10/2023

Запам'ятайте цих людей - вони не заплющують очей!

21 жовтня близько 22:15 військові росії ракетою С-300 поцілили в термінал "Нової пошти" у смт Коротич Харківського району. Площа терміналу - понад 19 000 кв м. Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що загинули 6 людей, кількість поранених зросла до 14.

За даними ДСНС, у результаті удару сталася значна руйнація будівлі термінала, пошкоджені 7 вантажних автомобілів та 2 напівпричепи. Також на обʼєкті сталася пожежа на площі близько 300 кв.м.

АЛЕ вже 23 жовтня, тобто вчора, волонтери десятків харківських організацій, зокрема наш батальон Добробат ЗУСТРІЛИСЬ НА МІСЦІ ТРАГЕДІЇ, аби допомогти з усуненням наслідків ворожого обстрілу.

За словами Павло Філіппенко очільника харківського осередку Добробат - на постраждалому терміналі НП зібралось 85 ЛЮДЕЙ! Протягом дня хлопці та дівчата розбирали завали, сортували сміття, комплектували вціліле та викидали пошкоджене, а ще демонтували, перекладали та 8 годин рук не покладали!

Висловлюємо співчуття родинам загиблих і постраждалих. Висловлюємо солідарність команді Нової Пошти Nova Poshta Humanitarian, які неодноразово допомагали нам у реалізації благодійних проєктів.

Спочатку дружба, а потім служба. Ми за людську простоту, за працьовитість і готовність протягнути руку допомоги та за вміння ПІДСТАВИТИ ПЛЕЧЕ побратимам і посестрам.

Бережімо один одного - не пробачимо росії теракту жодного!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Завдяки співпраці тісній, доставили чергове крісло колісне!
24/11/2023
Допомога продовжує надаватись! Україна не планує здаватись!
22/11/2023
Дякуємо Польщі за ласощі!
20/11/2023