Залишилось 17 днів до Нового року! Час наповнити цукерками щоки!

  • Залишилось 17 днів до Нового року! Час наповнити цукерками щоки!
14/12/2023

Залишилось 17 днів до Нового року! Час наповнити цукерками щоки!

І тому ми зібрали 296 кг солодощів від вітчизняного виробника - концерну Roshen - та передали до БФ Спілка волонтерів Харкова, щоб колеги допомогли розповсюдити цукерки серед дітей Харкова та обласних громад.

Чому саме цукерки Roshen? Тому, що в "сім’ї" цукерок Рошен знайдеться величезна кількість по справжньому легендарних смаків: "Бім Бом", "Шалена Бджілка", "Корівка", "Рачки", "Молочна Крапля", “Co-Co Choco” - цей список можна легко доповнити сотнями найменувань, перед якими важко встояти.

Особливо, коли мова йде про маленьких харків'ян. Про тих, хто живе в умовах обстрілів, повітряних тривог, страхів, холоду, зруйнованих доріг, пустих прилавків в магазинах. Вони дивляться на карамельки, мармеладки, печенюшки та інші солодощі так, ніби вони ніколи цього не бачили або геть втратили надію на мирне майбутнє.

Через війну, наші діти втрачають критичні для свого соціального розвитку роки. А травматичний досвід, який вони переживають, залишиться з ними на все життя.

Ну так давайте зробимо радіснішим їхнє буття!

Дякуємо всім партнерам Ротарі ХАБу, і наявним, і потенційним. Ваша підтримка важлива, а українська перемога - можлива!

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024