Якщо замало місця в салоні, насипемо цукерок вам у долоні!

  • Якщо замало місця в салоні, насипемо цукерок вам у долоні!
19/12/2023

Якщо замало місця в салоні, насипемо цукерок вам у долоні!

Із величезним ентузіазмом і креативними рішеннями волонтери Ротарі ХАБу вчора відвантажували солодку, гуманітарну допомогу до автівок партнерів. А саме:

1) До БФ Благодійний фонд Овід України - 250 кг карамельок Roshen для дітей Харківщини
2) До БФ "Сила Духу, Сила Нації" - більше 6 коробок льодяників Roshen зі смаком полуниці, яблука та апельсину
3) Та ще представникам більше трьох волонтерських об'єднань, які допомагають в різних районах міста

«Ukraine is a capital of great people» - виголошує один із найпопулярніших слоганів військового часу в вітчизняних соцмережах. Так і є: за 664 дні повномасштабної війни ми довели світові, що для нас майже немає неможливого, в тому числі - в кооперації, співпраці, дотриманні зобов'язань перед донорами та партнерами.

І ми пишаємось. що наш Ротарі ХАБ є розподільчим центром переважно середніх партій гуманітарки, які не цікаві великим фондам і не під силу окремим волонтерам.

За реалізацію цієї акції дякуємо команді Nova Poshta Humanitarian, яка є нашим надійним партнером у транпортуванні допомоги від меценатів до нашого штабу. А також концерну Roshen, який пожертвував десятки тонн цукерок для формування новорічних подарунків для дітей нашого регіону.

#Rotary_International #Rotary_in_Ukraine #Ротарі_Інтернешнл #Ротарі_в_Україні #із_рук_в_руки #supportukraine #helpukraine #stopwar #підтримуйхарків #волонтерихарків #харків #гуманітарнадопомога #славаукраїні #волонтерство #волонтер #волонтериукраїни #харьков #донат #допомогахарків #допомогадітям

Всі материали

Останні пости

Любимо благодійність за необхідність!
03/02/2024
Замінили автомати на медичні препарати!
29/01/2024
Ортези та корсети видаємо - і таку допомогу надаємо!
27/01/2024